22. 12. 2008

Seriály

Blíži sa to omnoho rýchlejšie, ako by sme si mnohí priali. Lietame splašení po meste a zháňame darčeky. Keď vás už prestane baviť počúvať babičkyne príbehy z mladosti a ani pojedanie perníkov už nebude ono, odporúčam stráviť čas na internete.

Veľa televízií má k pozretiu celé epizódy najrôznejších seriálov. Pred archívom najmasovejšej Tv Markíza varujem, pokial nieste žena po štyridsiatke s úchylkou na "drby" z prostredia gynekológie, k ničomu rozumnému sa nedostanete. Tv Joj je na tom o niečo lepšie, predovšetkým vďaka ich online televízii Huste.sk. Tam idú prakticky len veci, ktoré ste už isto videli, no keď otvoríte archív, nájdete kolekciu Mafstory, Profesionálov a mojej osobnej úchylky, Paneláku. Ich novinky Cestovka a Tiene noci neodporúčam ani klikať, šialený lowcost prebije možno aj dobrý námet. Vody archívov STV sa mi preskúmať doteraz nepodarilo.

Z produkcie českých televízií vyberám jednoznačne počin Tv Nova - Comeback. Asi najúžasnejší, a aj reálne vtipný, seriál tejto doby! Tvorcom gratulujem, naozaj skvelá práca. Vám radím pozrieť si všetky diely.

Tolko na dnes, veselé klikanie a šasné rehotanie : )

Huste.sk - zabava
Comeback - Tv Nova

Žiadne komentáre: