6. 10. 2009

Designblok 2009 - Day 1

Dnes oficiálne odštartoval už jedenásty ročník Designbloku v Prahe. Mne sa podarilo navštíviť zatial iba jedno miesto, Superstudio A7, ktoré bolo pútavé nielen vystavovateľmi, ale predovšetkým samotnou budovou, do ktorej som sa zamilovala. Úžasné rekonštruované loftové byty. Jednotlivé expozície tvorili v podstate ich vnútra. Opäť ponúkam zopár nie príliš kvalitných fotografií malým "foťáčikom" a zvyšok po vybití batérií mobilom : ). Celkovo skvelé, len moc školákov a detí. Plačúce deti a zavadzajúce kočíky nepatria na koncerty, prednášky, stretnutie s Dalajlámom a na Designbloku tiež nič moc.Viac na linku nižšie. Na dnes pac a pusu : )


www.designblok.cz
Flickr / Laila / Designblok 2009

3 komentáre:

dlhagi povedal(a)...

az na ten komentar o detoch, studentoch a kocikoch, fajn prispevok:)

Laila povedal(a)...

Cista provokacia, nic viac : ). Ale padol nazor, ze to mam brat pozitivne, ze maju deti aj neromske matky a vzrasta populacia. Tak neviem :))))

dlhagi povedal(a)...

presne tak, musis to zacat brat pozitivne, bude nam mat kto aspon zarabat na dochodky.. a detsky svet je predsa taky perfektne plny fantazie a objavovania.. brutal namotavka, ked to clovek pochopi, vzije sa a objavi:)