26. 11. 2009

Backstreet's back?

Včera som sa ocitla na poslednú chvíľu na Bratislavskom koncerte mojich lások z čias ZŠ - Backstreet Boys. Na to, že by sa radi vrátili na scénu pôsobili skôr retrospektívne smutne. O to viac prekvapila pomerne slušná účasť nie “puberťáčok”, ale ľudí okolo 25 rokov. Hľadisko dokonca nepatrilo iba ženám! A v čom spočíval úspech tejto teraz už len štvorice? Štyri prototypy mužov, ktorý vám hovoria, aká ste jedinečná a úžasná, sľubujú, že vám nikdy neublížia a chcú s vami byť naveky. Možno práve toto potrebuje počuť ženská duša. Potom už len dodať trochu bubnov a gélu na vlasy a je to.
A aká bola realita po desiatich rokoch? Pozlátko padlo. Výprava o niečo menšia ako Slovenská Superstar, úroveň spevu lepších vokalistov a keď nútili publikum spievať synovi jedného z členov "happy birthday" ... . Vo mne tento večer vyvolával rozpaky, smiech, pousmiatie a istým spôsobom príjemné spomínanie.

Bratislava tlieskala, tancovala, kričala a dokonca plakala. Zo včera mám také zmiešané, no príjemné pocity. Ešte tak keby mi B vrátila CDčka, čo si ešte na tej ZŠ požičala a nevrátila : ).A kedže sme "nabudeného" fanúšika nenašli, zahrala som si ho osobne. Just 4 U my love, Brian!

2 komentáre:

Anonymný povedal(a)...

tak tak vselijak nam bolo
ale na chalana s trickom backstreetboys nezabudnem :)

Laila povedal(a)...

mne sa pacil typek s trickom technics : )