17. 12. 2009

People of walmart

Preboha!
OMFG!
Prečo?!
Ježiši!
Neeeee!
Pomoc!

Toto bývajú spontánne reakcie, tie zo slušnejších, na obsah stránky People of Walmart. Stojí to za to! Možno vďaka tomu stratíte zábrany nosiť niečo, na čo ste nemali odvahu, alebo si začnete objednávať potraviny cez internet, aby ste nič podobné nestretli naživo. 

Teraz som si spomenula na Aupark, studnicu poznania a "módy" Bratislavy. Jedna mladá slečna, s krásnou postavou hodnou závidenia, si vykračovala v čiernom tope a hrubších pančuškách. Keby aspoň tie hlúpe legíny, ale toto boli úplne normálne, jemne presvitajúce pančucháče. 

Pančucháče sú omylom na viaceré variácie. Napr. slečna o pár metrov ďalej, už nie s tak famóznou postavou a talentom, no s minisukňou "väčší opasok" a pančucháčmi s motívom podväzkového pásu, ktorý bol kompletne vonku. Možno to na Krížnej frčí, no prosím slečny, toto vážne nie, zhadzujete sa a sexi to naozaj nieje.

Takýchto prípadov poznám nošu, ale... veď podeľte sa aj vy! : )

Na koniec treba dodať, že Slovensko má naozaj krásne ženy a aj ich obliekanie je zo dňa na deň lepšie a mnohým to v uliciach miest veľmi pristane.www.peopleofwalmart.com

Žiadne komentáre: